Volkswagen Golf Variant (Mk6) (Халява)

важливе оновлення

Я їжджу на Volkswagen Golf Variant (Mk6)
Київ, Україна

Добрий вечір, українці поважні. 

Довго думав, чи варто витрачати тяжкою працею нажите. Але свідомість підштовхнула, зробити важливий внесок у екологію країни. Інтегрував сміттєзбирач, у цей чарівний автомобіль. Тепер буду смітити виключно у межах авто. Пасажир теж буде вимушений приєднатися до свідомого вибору, без шансів. Бо витрата бюджету виникла х2. 

Знайомтеся, це оригінальний смітник від самого!!! ВАГа!!!




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 15 травня 2025р. 14:55
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
так а кодік запчастинки де?
ато як я собі замовлю його?))))
17 травня 2025р. 11:53
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Variant (Mk6)
Oleksandro
так а кодік запчастинки де?ато як я собі замовлю його?))))
Oleksandro, номер запчастини
5JA0611079B9
17 травня 2025р. 16:54
parazit
Oleksandro, номер запчастини 5JA0611079B9
parazit, о, пасіба!
17 травня 2025р. 19:52
parazit
Oleksandro, номер запчастини 5JA0611079B9
parazit, а можна ще понагліти та попросити заміряти ширину та довжину цього чудового виробу?
19 травня 2025р. 15:54
parazit
Oleksandro, прибл 140х70
parazit, Вельми дякую
20 травня 2025р. 11:57
Пакет на 30л влазить?
16 травня 2025р. 11:33
Автор Я їжджу на Volkswagen Golf Variant (Mk6)
Misterd
Пакет на 30л влазить?
Misterd, менше ніж 60, ніколи не користувався! Щоб москаль вліз. По частинах
16 травня 2025р. 13:18