()

Противотуманки

Я їжджу на Volkswagen Jetta II, Honda Accord (7G),
Україна

рассказывать особо нечего… просто решили дополнительно поставить противотуманки. результатом довольны. теперь обочину лучше видно, плюс ямы лучше видно



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 травня 2012р. 13:25
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.