Mazda 929 II (Маздося,Космолёт)

Долгожданная обновочка)

Я їжджу на Mazda 929 II
Черкаси, Україна

Лучшая посылка за этот год)

Местный житель оценил
Местный житель оценил

Примерка
Примерка



205 шина на 9j))

🏠

Разжатая подвеска 😏



Стереть зимнюю резину летом ✅


Результат)



По моему сочно смотрится


Передние диски 7.5j r16

Задние диски 9j r16

С таким занижением идеальные параметры,стали без проставок,на лежачих не трёт хоть сзади палец не влазит,в общем очень доволен.









Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 14000 UAH,
Опубліковано: 29 березня 2025р. 05:40
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Alfa Romeo 166
На попередніх дисках виглядала ефектно, на нових звичайно
04 травня 2025р. 10:30
Нові диски їй личать. Але вони звичайні. А попередні були досить унікальні та дуже 80х.
1
29 березня 2025р. 20:38
Автор Я їжджу на Mazda 929 II
Boobler
Нові диски їй личать. Але вони звичайні. А попередні були досить унікальні та дуже 80х.
Boobler, все равно остаются со мной,когда нибудь приведу её в идеал и «околосток» -верну диски
2
30 березня 2025р. 15:26
Очень ей идут 😍
29 березня 2025р. 12:03
Автор Я їжджу на Mazda 929 II
Morrise
Очень ей идут 😍
Morrise, спасибо ☺️
29 березня 2025р. 17:31
Я їжджу на BMW 3 series (E21)
За зимову гуму дуже знайома ситуація, уже рік так їду, хоча і від'їздив за цей рік лиш біля 500км, але то таке 😅
29 березня 2025р. 06:54
Автор Я їжджу на Mazda 929 II