Acura TSX (2G) (Alisa)

Проміжний варіант коліс весна осінь)

Я їжджу на Acura TSX (2G), Honda Z
Одеса, Україна

Підігнав мені мій кум шини, 235/55-17 goodyear ultragrip ice 2 зима але вже на докатку


Ну 3-4 мм напевно що є)


.  А так як в мене літня мішка вже закінчилася, 


Мішка від першого господаря вже майже така дісталася мені. Отож і докатав


то я вирішив накинути цей комплект шин на оригінальні диски, щоб і те і те не валялось. Взув, відбалансував у нас на ШМ у Ромчіка і лежала вона чекала свого часу. Потепління прийшло в Одесу і щоб не зношувати зимню Йокогаму ice guard, я швиденько дома підкинув цей комплектик. 

Тепер трохи джіп стайл,


Трохи помив диски, внутрі щоб були чистенькі) і резина чорна)


але як проміжок до літньої гуми  то піде. Тим паче ще до квітня як завжди може і сніг випасти і вранці приморозки, але температура повітря і асфальт прогріваються інколи до 20°С

 

А поки я готовлю ґрунт для літніх дисків. Повинно бути гарно і не дорого)


Ціна питання 300 + грн- ШМ  роботи. 

Таку картинку намалював ші по запиту мого авто на фоні зими 


Ну він конешно ідеалізує картинку



Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 300 UAH,
Опубліковано: 12 березня 2025р. 16:17
Подія: 09 березня 2025р. 14:01
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.