Mazda MX-5/Miata (NB) (Міата!)

Фарбуєм підкапотку

Я їжджу на Mazda MX-5/Miata (NB)
Одеса, Україна



Дуже дратувало що кришка та впуск в облущеній жовтій фарбі з балону, вирішив розібратись вже з цим, тим паче їх зняли для заміни сальників клапанів, тож….



Був обраний Dark Cherry Candy колір як на балоні 





Віддав майстру знайденому через мазда-чат, він все зробив за 3 дні. Були трошки проблеми з білою фарбою, вона змішалась з червоною та стала рожевою, але знайшли як виправити. На впуск під лак лягла наклейка Mazdaspeed


ось результат 






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 3500 UAH, Пробіг 195000 км.
Опубліковано: 02 березня 2025р. 22:22
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Шик и блеск !
03 березня 2025р. 21:55
Красата, поправочка, колір Illusion cherry 🍒 називається 😉
03 березня 2025р. 07:19
Автор Я їжджу на Mazda MX-5/Miata (NB)
PrikolistUA
Красата, поправочка, колір Illusion cherry 🍒 називається 😉
PrikolistUA, точно! Ще раз дякую за класну роботу 🙂
1
03 березня 2025р. 08:50
Красотіща !!!
02 березня 2025р. 23:01
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Секас:)
02 березня 2025р. 22:50