Купив на р17 225/45
На 1.4 прямо важкувато було їхати
і витрата бєшана
поставив 195/65 р15
замітив до 2л різницю та їзда зовсім інша
17ті за 2 дні продав 🫰🏼🫰🏼🫰🏼

17

15
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 19 лютого 2025р. 09:48
На 15 комфортніше набагато
В мене відрізняється двигуну важкувато
То бенз крутого моменту мало