Volkswagen Passat CC (Chilling power 🧘‍♂️😎🇺🇦)

Туди - сюди...🙃

Я їжджу на Volkswagen Passat CC
Дніпро, Україна

За сімейними обставинами, довелося катнути до столиці та назад. 

Майже добудували дорогу. Якщо свербить, то можно за 3.5-4 години долетіти.  Є враження що добудують, та буде платна.  мені не жалко, дуже приємні враження від якості.. Звісно що поки не на всьому участку.


В Києві навідався до ЦРУ - центру рульового управління 😎


Бо нова рейка з попереднього поста, була невелика бідося, але все по гарантії підшаманили та полетів. Дуже м'яко працює 😎 на жодній машині так комфортно не було. 


А ще , на наступний день, машина простояла добу. І мій АКБ, сказав що йому пора покинути борт. 


Прикурили, то поїхав купив Бош. 

Але дуже згорів від тих столичних пробок. Майже 3 години стояв. 

Кпд пересування й вирішити щось швидко, дуже низький. Тому за їжею вже на наступний день кур'єр суєтився...


Назад не дуже швидко їхав, бо ще не вирішив питання світла. 






















Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 23 грудня 2024р. 06:29
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.