Всім привіт, так як в мене не встановлено з заводу ні камери ні парктроніків хотілося б встановити камеру заднього огляду щоб працювала з штатним магнітофоном хто що може порадити?
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 грудня 2024р. 11:35