Jeep Cherokee (KL) (LIMITED ELITE)

Передні номера в американському стилі

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Суми, Україна

Всім привіт, в даному посту нічого такого, просто захотілось зробити номера в американському стилі, так як була фірмова рамка.

Металева фірмова рамка)

Виглядає так цікавіше. 


Мені подобається)
Всім миру!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 500 UAH, Пробіг 50100 км.
Опубліковано: 16 грудня 2024р. 05:49
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk5
По заводу👍
22 грудня 2024р. 13:15
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Aleksandr89
По заводу👍
Aleksandr89, так 👍
22 грудня 2024р. 17:48
Я їжджу на Jeep Compass (2G)
Доброго дня! Рамка виглядає круто! А де її можна придбати?
19 грудня 2024р. 16:54
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
AceOfSpades
Доброго дня! Рамка виглядає круто! А де її можна придбати?
AceOfSpades, доброго, дякую. Я думаю може в когось на розборці. Нам колись в якомусь авто прийшла.
19 грудня 2024р. 20:25