
Маючи негативний досвід встановлення ламп К5С mini 40Вт (вискакувала помилка і гасла ліва фара) - на цей раз замовив на Аліекспрес "хвалені" К7С Н7 55Вт 4300К. Що можу сказати - світять краще ніж К5С 40Вт, помилки не вибиває, з негативного - кулери гучніше працюють. На рахунок нагріву - поки крутив/регулював лампи температура кулера дозволяла це робити, в руку не пекло. Після установки проїхався по нічному місту, виїхав на трасу - ніхто не моргав мені...
Розумію що в рефлекторні фари такі лампи не бажано ставити. Але що зробиш коли кожен другий так їздить , а ти їдеш на галогенках і нічого не бачиш (особливо коли мокра дорога). Поки що світлом своєї "баржі" задоволений, планую найближчим часом ще поїхати на СТО відрегулювати фари на стенді.
Ціна питання 765 UAH, Пробіг 234890 км.