Audi A6 Avant (C5) (Old school)

Бездротову зарядку мені в підлокітник)

Без коліс :(
Ірпінь, Україна

Давно хотів зробити бездротову зарядку для телефону. Варіант готової якось не заходить. Хотілося зробити щоб було максимально непалівно) Купив на аліку платку з швидкою зарядкою і вирішив її вкарячити в підлокітник. Знімаємо підлокітник. Далі в середині маємо 2 саморізи. Вони прям в бархотці. Я їх не побачив спочатку і трохи поломав одненьке)


Зняв корито з підлокітника і приклеїв все.



Сам модуль зарядки приклеїв під пластиною відкриття підлокітника. Під пластину наклеїв стрічку з тканини. Далі зібрав і кнопка відкриття підлокітника заїла. Тому вирізаю все лишнє)



Вирізав частину пластини. Висверлив дирки, мєчіком нарізав різьбу. І з зовнішньої сторони вкрутив 2 болти шоб навєрняка)



Потім метал заліпив тою самою стрічкою. Шоб не фонило.


Все зібрав, провод кинув через дюрку для підключення телефону. Просвероив під нього окрему дирку. В інших випадках його буде перетирати. Пробував декілька варіантів і зупинився на цьому.


Підключився до заднього прикурювача і вуаля. Плюшка з 21 століття знайшла своє місце в тачці з 20)




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 130 UAH, Пробіг 330 км.
Опубліковано: 13 листопада 2024р. 14:38
2 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi A6 (C5)
Здається не найзручніше місце, де можна заряджати телефон. але ідея класна!
Бездротова зарядка дуже зручна штука.
13 листопада 2024р. 14:59
Автор Без коліс :(
xenbify
Здається не найзручніше місце, де можна заряджати телефон. але ідея класна!Бездротова зарядка дуже зручна штука.
xenbify, спочатку думав за ручкою кпп. Але там під деревом металева пластина і потрібно походу її пиляти якось чимось. Немає чим, тому в підлокітнику
1
13 листопада 2024р. 16:03