Toyota Carina E (Тачка)

Ми знову на ходу)

Я їжджу на Toyota Carina E
Київ, Україна

Зчеплення замінено та задній сальник колінчатого валу, також було одразу замінено передній нижній сальник колінчатого валу (про всяк випадок) і звісно замінив мастило та фільтр.

Сьогодні також забрав з порошку додатковий каркас. Його ще називають Push - бампер. В мене вийшло щось схоже, але на мінімалках)

Зафіксовано в 6ти точках - доволі міцно закріплено, люфт відсутній.

Фото прикладаю 














Дякую за перегляд та підписку, також за вподобайку!) Всім легких ремонтів та гарних ідей)



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 8400 UAH,
Опубліковано: 12 листопада 2024р. 21:08
11 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
І нащо він ?
12 червня 2025р. 10:06
Цікаво "кенгурятник" дивиться, чимось схожі на американську поліцейську Форд Вікторію)
І таке питання попутне - сніговідвал спереду буде?))
Я на ланоса вчепив)) крайній допис в бортовику ланоса
14 листопада 2024р. 11:26
Автор Я їжджу на Toyota Carina E
gugorko
Цікаво "кенгурятник" дивиться, чимось схожі на американську поліцейську Форд Вікторію)І таке питання попутне - сніговідвал спереду буде?))Я на ланоса вчепив)) крайній допис в бортовику ланоса
gugorko, Дякую) Я подумаю над цим питанням, хоча - є комунальні органи котрим платять за прибирання снігу з наших податків, а вбивати автомобіль через їхнє не виконання обов'язків
- не дуже хочеться. Можливо особисто для власних потреб зроблю (для використання на кілька разів)
1
14 листопада 2024р. 11:59
Havrilenko
gugorko, Дякую) Я подумаю над цим питанням, хоча - є комунальні органи котрим платять за прибирання снігу з наших податків, а вбивати автомобіль через їхнє не виконання обов'язків - не дуже хочеться. Можливо особисто для власних потреб зроблю (для використання на кілька разів)
Carbon753, я теж для себе робив, бо подвір'я довге і 70х3 метра відкидати при снігопадах, щоб проїхати - ще те веселе заняття) по дорозі я їхав, то тестував, а "комунальна техніка" придумав друг, коли захотів проїхатися на капоті, опершися об відвал (його видно на відео))
1
14 листопада 2024р. 14:16
Щось мені не зайшла ця ідея з бампером, але як то кажуть - на вкус та колір олівці різні
1
12 листопада 2024р. 21:31
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Питання коробки не розкрито. Що з нею робилося?

P.S табуретка-кенгурятник мені особисто не зайшла, але то таке, аби тобі подобалось 😀
1
12 листопада 2024р. 21:18
Автор Я їжджу на Toyota Carina E
yuzo
Питання коробки не розкрито. Що з нею робилося?P.S табуретка-кенгурятник мені особисто не зайшла, але то таке, аби тобі подобалось 😀
yuzo, Якщо плавно на газ тиснути - 4та не вилітає, але на вихідних буду знімати коробку з донора та відпрпвляти на огляд.
Так, потрібно табурет допрацювати) Можливо зміню форму та трішки добавлю ліній до фар
1
12 листопада 2024р. 21:24
Автор Я їжджу на Toyota Carina E
yuzo
Питання коробки не розкрито. Що з нею робилося?P.S табуретка-кенгурятник мені особисто не зайшла, але то таке, аби тобі подобалось 😀
yuzo, Доречі, до табуретки треба ще звикнути) Габарити збільшились, а за кермом не видно)
1
12 листопада 2024р. 22:02
Ну все, точно тачка Робокопа… я був правий в минулому записі ))
1
12 листопада 2024р. 21:11
Автор Я їжджу на Toyota Carina E
ceratozavr_UA
Ну все, точно тачка Робокопа… я був правий в минулому записі ))
ceratozavr_UA, Я прислухався до твого комменту))) Можна і щось схоже зробити)
12 листопада 2024р. 21:13