Nissan Qashqai (1G) (Кошак)

Перевзувся

Я їжджу на Nissan Qashqai (1G)
Харків, Україна

Як каже мій знайомий: “краще перевзутися на 2 тижні раніше, ніж на одну годину пізніше” — щось у цих словах є!

І мій комплект літньої (зимової) гуми! Більше його ставити не планую, можливо, виставлю на продаж. Може, комусь знадобиться.


Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 152000 км.
Опубліковано: 03 листопада 2018р. 18:14
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.