Volkswagen Polo Mk5 (Полік)

Приїхали



Ось і закінчилася коробка ДСГ7. Коли брав авто, то бачив що є проблеми чи з коробкою,чи зі щепленням, трохи подьоргувало, але не критично! І ось після відпустки, сходжу з трапу літака, сідаю в дирчик, а 2-4-6 передачі не вмикаються, автомат їх просто пропускає і супроводжується це дьорганиною дикою. Потім вже під домом зауважив, що і задньої немає. Коли під час повернення додому заглушив на світлофорі і знову завів, то аж зрадів, все стало добре. Але при наступній поїздці вже не було так радісно. Варіанти три: мехатронік, датчик положення ричагу перемикання передач і може куниці (не раз бачив, як гасають по паркінгу), може перегризли проводи, їх зараз з якоїсь харчової фігні роблять!

Сьогодні відвіз на сервіс, будуть діагностувати, дай бог аби датчик чи куниця, бо перший варіант, це біль(((

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 163500 км.
Опубліковано: 25 жовтня 2024р. 10:35
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Hyundai Accent (4G)
З кукурудзи роблять проводку.
1
25 жовтня 2024р. 16:09