Honda Accord (7G) (Аккордік)

Готовий до зими

Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
Київ, Україна

Не знаю, можливо рановато для того щоб перезуватися на зиму, але так склалися обставини що вже готовий до зими. Виглядають непогано, можливо на наступномий сезон пофарбую в чорний




Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 11 жовтня 2024р. 14:32
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я свои красил в светлый графит.
12 жовтня 2024р. 08:52
Я їжджу на Acura MDX (3G), Opel Omega A
Не треба в чорний)
Максимум графіт)
2
11 жовтня 2024р. 22:09
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
ZhekA17
Не треба в чорний) Максимум графіт)
ZhekA17, ну можливо графіт теж розглядаю
11 жовтня 2024р. 22:49
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
ZhekA17
Не треба в чорний) Максимум графіт)
ZhekA17, бачив як виглядають такі в графіті, тому думаю теж в графіт і проставки ще треба
1
15 жовтня 2024р. 21:29
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Дивлячись які шини. У мене "липучка" так вона не любить плюсових температур, то я пізніше перевзуваюсь.
11 жовтня 2024р. 16:52
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Mykhailo_
veti-k, тут під шипи
Myshko, шипів хоть немає?
11 жовтня 2024р. 21:42
Автор Я їжджу на Honda Civic 5D (8G)
veti-k
Myshko, шипів хоть немає?
veti-k, нема
11 жовтня 2024р. 21:48
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Mykhailo_
veti-k, нема
Myshko, тоді нормально, можна їздити🙂
11 жовтня 2024р. 21:49