Chrysler 200 (2G) (Любимчик)

Хімчистка салону

Я їжджу на Ford Scorpio I, Chrysler 200 (2G)
Київ, Україна

Кожний автомобіль, який прибуває із Сполучених штатів Америки має дуже брудний салон з купою сміття від попередніх власників. А ще мій автомобіль провів декілька місяців в контейнері довгою дорогою додому тому в салоні до всього ще й завелася пліснява. 


Вигляд до проведення хімчистки


М'яко кажучи брудно



Не люблять американці своїх автомобілів



Результат



Результат


Чистий салон



Вигляд покращився



Ззовні




Вигляд на задніх сидіннях



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 23 вересня 2024р. 18:53
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Duster (1G)
Ого різниця, особливо видно по сидінні водія. Чудовий результат.
23 вересня 2024р. 19:21