Mazda 3 (1G) (Matreshka v.2)

Що я купив.

Я їжджу на Mazda 3 (1G)
Myslowice, Poland











Купив я собі наступний автомобіль mazda 3 bk 2008 р. із пробігом 237т.к. 1.6 бензин/газ корозії мінімум, пригнаний до польші від німців у 2018 році і з того часу в одних руках .
Як люблять казати блогери наступний проект😁 бо трохи потрібно прикласти руки до неї.

Дане авто є прикладом як відносяться до автомобіля в польші, купував у жіночки яка сказала що не встигла поприбірати🤦‍♂️ таке відчуття що вже років зо два не встигає.

Отож будемо по можливості приводити до кращого стану.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1300 USD, Пробіг 237586 км.
Опубліковано: 11 вересня 2024р. 20:26
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.