KIA Sportage (5G) (-)

бувай друже :(

Я їжджу на KIA Sportage (5G)
Київ, Україна

Гуляв з друзяками



Був цікавим


Молодий дід))



Удосконалювався за допомогою компанії UnlimBoost 🦾



Звісно полюбляв відвідувати VagGarage))))


бувай друже



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 вересня 2024р. 14:25
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.