В квітні місяці 2017 року почистив редуктор та встановив ремкомплект.
Сьгодні у нас грудень 21р.
Майже 5-та років пройшло до чергової заміни ремкомплекту редуктора ГБО.
Причина заміни — мембрана почала пропускати газ в вакуумну систему ДВЗ.
Діагностується просто — зняв вакуумний шланг з редуктора і підніс палець зі слиною до штуцера. Якщо є бульбашки то пора міняти мембрану.