Volkswagen Passat B8 (Сарай)

Мастило в dq381

Я їжджу на Volkswagen Passat B8
Павлоград, Україна


Доброго дня. Нещодавно придбав собі "нового" коня і тепер закономірно постає питання в обслуговуванні та перестраховці у вигляді заміни розхідників. Першим по плану заміна мастила в двс та коробці. Якщо по мотору все більш менш зрозуміло, то по КПП питання. Чи можна заливати аналоги мастила від febi, чи суворо ориджинад ваг? 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 серпня 2024р. 15:28
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ця олива не для DQ381
05 вересня 2024р. 07:31
Менял на dq250 себе FEBI, 10т км.
Всё норм.
1
21 серпня 2024р. 09:48
Я їжджу на Volkswagen Tiguan (2G)
В Києві є dsg service. Вони специ по цим коробках. Запитайте, що вони заливають.
В dq200 мені вони заливали Addinol. Не оригінал - через величезну кількість підробок
1
20 серпня 2024р. 16:54