Mitsubishi Outlander XL (Outlander)

Трішки по задній підвісці

Я їжджу на Mitsubishi Outlander XL
Черкаси, Україна

Доброго часу доби спільното! Хочу поділитися своїми враженнями та спостереженнями по обслуговуванню та запчастинам на Outlander.           В процесі експлуатації автомобіля з задньої підвіски почали доноситися неприємні звуки, а саме гуркотіння навіть на невеликих нерівностях, знявши колесо помітив що вмерли і причиною стуку скоріш за все є втулки заднього стабілізатора... замовивши оригінальні втулки, артикул 0415­6­A028  вирушив на СТО міняти. Після заміни втулок і огляду підвіски на підйомнику виявилося що задній правий амортизатор має суттєві підтікання масла, а лівий хоть і не так явно, але теж рухається в тому ж напрямку. Після не довгих роздумів замовив амортизатори фірми bilstein 19172682 , тут ви можете бачити їх на фото


 звичайний двотрубний газомасляний, ціна питання одного аморта на початок 2024 року 1800 грн,

хочеться відмітити амортизатори хорошої якості!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 12 серпня 2024р. 09:22
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mitsubishi Outlander XL
Опиши після експлуатації Більшиайн, теж так набір в багажнику, але амортизаторы Сакс
1
31 серпня 2024р. 23:16