Ford Fiesta (Mk V) (*ЖАБО*)

Тизер +100 подписей.

Я їжджу на Ford Fiesta (Mk V)
Київ, Україна

Спасибо всем за подписку на мою жабку… Это очень вдохновляет на дальнейшие планы. Встречайте скоро обновление бампера…

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 жовтня 2013р. 12:39
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.