BMW X5 (E70) (Хомяк 🐹🤷🏻‍♂️)

Знакомство ))

Я їжджу на Acura RDX (3G)
Запоріжжя, Україна





Вот такое знакомство большая часть ошибок)

с завтрашнего дня начну по чучуть начинать их решать) надеюсь малой кровь но там как пойдет)

ну вроде,ошибки стандартные,детские или возрастные болячки)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 262000 км.
Опубліковано: 11 травня 2024р. 00:03
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Якщо, що є ваноси, робочі, та і ще трохи запчастин на n52
11 травня 2024р. 23:07
Автор Я їжджу на Acura RDX (3G)
Igor0006
Якщо, що є ваноси, робочі, та і ще трохи запчастин на n52
Igor0006, так в тебе ж,н55 ) росходомер воздуха надо)
11 травня 2024р. 23:33
MaksimYrievich
Igor0006, так в тебе ж,н55 ) росходомер воздуха надо)
Verka-91, у мене була е60 з n52, рамходомер тільки дорест, треба дивитись який у тебе
12 травня 2024р. 08:38
MaksimYrievich
Igor0006, дорест теж
Verka-91, сфоткай
12 травня 2024р. 16:07
MaksimYrievich
Igor0006, дорест теж
Verka-91, номер
12 травня 2024р. 16:07