Nissan Rogue (2G) (Рогалик)

Поліровка фар

Я їжджу на Nissan Rogue (2G)
Ужгород, Україна

Одна фара була в жахливому стані , друга ще норм.


Мабуть Тайвань


Вирішив полірувати та заклеяти плівкою.

Знайшов фірму . Зробили за 3 години дві фари.


Прийшлось шліфувати



Емблема теж полірували та затягнули плівкою


Результа роботи







За роботу взяли 1500 грн

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1500 UAH, Пробіг 132570 км.
Опубліковано: 03 травня 2024р. 15:41
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Nissan Rogue (2G)
Така ж сама біда. Мабуть навіть і гірше. Хоча фари навіть не крутились, оригінальні.
05 травня 2024р. 22:44
Автор Я їжджу на Nissan Rogue (2G)
SEM_7_7_7_
Така ж сама біда. Мабуть навіть і гірше. Хоча фари навіть не крутились, оригінальні.
SEM_7_7_7_, я скільки дивився в місті , в мене одного така фара була. А то у всіх ще норм.
06 травня 2024р. 21:35
Я їжджу на Nissan Rogue (2G)
Jordan
SEM_7_7_7_, я скільки дивився в місті , в мене одного така фара була. А то у всіх ще норм.
Jordan, я ось по можливості покажу. Вони в мене прям жорстко і швидко почали мутніти. Мов хто наждачкою проходиться. Два роки тому такого не було. Але в мене і капот в сколах, і лобове скло.
06 травня 2024р. 23:54
Я їжджу на Nissan Rogue (2G)
Jordan
SEM_7_7_7_, я скільки дивився в місті , в мене одного така фара була. А то у всіх ще норм.
Jordan, теж на скількох рогах дивлюсь. У всих нормальні чисті фари. В мене як шо попало.
06 травня 2024р. 23:55