Может кто сталкивался с такой проблемой, не могу найти брызговики на R line, возможно есть какая то альтернатива, нет именно для первого поколения.
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Бризговик
Опубліковано: 03 травня 2024р. 12:26
На R-Line бризговики не потрібні))
Якщо потрібні бризговики, то краще мати "звичайний" Тіг )))