Volvo V50 (V50)

Розетка в багажник Volvo V50

Я їжджу на Volvo V50
Пулини, Україна

На просторах інтернету побачив, що у всіх v50 є проведений провід в багажник для установки прикурювача, тому також задумав установити. Замовив на сайті AliExpress такий простенький прикурювач.



Далі розбираємо багажник, все як на фото.



Декоративна панель теж заважатиме, знімаємо і її.




Відкручуємо болт і тягнемо вгору панель




Ця панель з іншої сторони



Другий болт



Знімаємо кришки з тримачів сітки, їх дві на нашій обшивці.



Знімаємо всю панель



Ставимо розетку



Фото взяв в інтернеті та перевів на українську мову.





Ось що вийшло.

Розетка працює постійно, навіть при витягнутому ключі із запалювання.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 30 UAH, Пробіг 231076 км.
Опубліковано: 14 квітня 2024р. 11:49
9 0 3

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volvo V50
Дякую за фотоінструкцію. Якраз купив розетку і з сухою погодою спробую реалізувати.
1
17 квітня 2024р. 13:18
Автор Я їжджу на Volvo V50
Я їжджу на Geely Emgrand X7
Дуже круто і дуже корисна річ. Вподобайка цілком заслужено!
В мене був Chery Tiggo, 2008 р/в, то там додаткова розетка йшла із заводу. Я цією розеткою користувався дуже часто. Правда в Тігах 2010, вона вже не ставилася, мабуть, наші "манагери" вважали, що то дуже дороге обладнання, і анулювали цю опцію, хоча проводку залишили. А зараз в мене Geely Emgrand X7, тут розетки немає, і проводки немає. Так що, найближчим майбутнім, теж займуся таким апгрейдом. Проводи купив, розетки купив. Залишилося реалізувати.
1
14 квітня 2024р. 12:05
Я їжджу на Volvo V50
GuzukEugene
AvraAura, я радий, що вам зайшло! Нехай реалізація буде вдалою 🖐️✊
GuzukEugene, уже корисний опис, мені треба туди влізти до блоку керування парктроніками. Але побачив, що там може бути проводка під прикурювачь. Я вірно зрозумів ?
1
14 квітня 2024р. 19:59
Я їжджу на Volvo V50
GuzukEugene
TDChpk, так, все вірно, в кожній комплектації там є провід для прикурювача
GuzukEugene, а чи потрібно ще встановлювати запобіжник ? Чи достатньо встановити как у Вас в описі ?
14 квітня 2024р. 23:20
Автор Я їжджу на Volvo V50
Я їжджу на Volvo V50