
Всім привіт.На вулиці +24 вирішив заїхати на ТО кондиціонера.Він наче не погано дув,але виявилось що тиск був не такий як треба.Тепер все добре.Далі в проекті перетонувати авто.
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 квітня 2024р. 23:58