Peugeot 308 SW (2G) (Пиж)

Друге ТО

Без коліс :(
Полтава, Україна

Авто наїздило 8 тис



. Замінив оливу і всі фільтри.Всі розхідники такі,як і перший раз.Також замінив ремінь генератора і натяжну станцію.


Ремінь


Натягувач


Замінив втулки корпуса повітряного фільтра і кільце на впускі турбіни.



Зняв і помив радіатор інтеркулера.


Такий був


Помитий


Щоб його відкрутити потрібно зняти праву фару ,бо інакше не долізти.Встановив нарешті FAPlite 1.5. На 11андроїд не дає встановити повну версію.Підключив і вилізла куча помилок.


Всі помилки


Видалив,завів авто- помилки не з'являються.Передивився інтернет,що за помилки.Думаю нічого критичного нема. Може в когось такі були? Що робили? АКБ недозарядженний-підзарядив.При запуску показує просідання напруги 11.9v, через хвилину дві стабілізується і стає 14.2v.Може в кого таке було? Знайшов старий планшет з 4-им андроїдом і встановив FAP 1.61.Ось що показує.



На мій погляд все норм.Ще осінню був встановлений підігрівач Вебасто.Враження тільки позитивні.Донька телефонним дзвінком запускає з квартири на 15хв, сідає і їде не прогріваючи.Буквально через 300м на приборці вже 70 градусів.Теплим дує зразу.Мого 5 літрового "баку" вистачає десь на 30 запусків.Але це не точно, бо періодично підливав соляру,щоб не опустошити бак.В авто середня витрата палива за цей пробіг 6.2л.




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 квітня 2024р. 11:33
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Із-за посаженого аккумулятора Peugeot любить сипати помилками. І різними, і не адекватними. Після скидання і підзарядки аккумулятора не з'являються. А в інтеркулері всередині було багато масла?
07 травня 2024р. 09:26