Infiniti G37 (Blackie G)

[34] ЗУСТРІЧ INFINITICLUB_UA

Я їжджу на Infiniti q50
Київ, Україна

Видалось зібрати хлопців на зустріч. Цікаво подивитися на інші Фініки, що схожі як дві краплі води, але такі різні, як і їх власники.


1



2



3



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 129600 км.
Опубліковано: 31 березня 2024р. 19:08
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Skoda Octavia Mk1
Есть чат?
23 червня 06:40