Ford Fusion (2G) (White/Black Edition )

Килимки на зиму в авто

Я їжджу на Ford Fusion (2G)
Київ, Україна

Перед холодним сезоном треба було вирішити питання з килимками, так як від минулого власника дістались 3д чехли на підлозі (поки залишив, досить не поганої якості, сидять гарно, вигляд мають) але тільки з літніми ворсовими ковриками.

Тож почитав відгуки за різні варіанти на зиму, оригінальні резинові, або аналоги типу Ева коврики. Відгуки дуже різняться, комусь Ева подобаються, комусь взагалі не зайшли. В мене досвіду з ними ще не було, тож спробував замовити у Eva Tech, ціна адекватна, є портфоліо з живими фото, мають свою фарбрику та офіс, наче все ок, приїхав обрав матеріал, колір декілька днів і все готово.

Замовив звичайні, без бортиків так як на мої чехли наврядчи сядуть гарно, тим паче з бортиками більше негативних відгуків, що погано сидять.

В результаті після 5 місяців використання, політ нормальний, в цілому задоволений, сидять нормально навіть на моїх слизьких зд чохлах на які не кріпиться нічим, а просто лежить.




Із плюсів, колір світлий під салон ідеально підвйшли, якісь не погана, запаху не було, мити або просто виручити бруд - дійсно легко та зручно. Можливо залишу і на літо





Схожі компанії

«ROMB EVA SPACE виробник EVA килимків та аксесуарів»

Вітаємо на сторінці виробника ЕВА килимків - ROMB EVA SPACE. Ми займаємось виготовленням EVA ковриків для автомобілів та інших транспортних засобів.Виготовляємо автокилимки вже більше 4 років та стараємось надати нашим клієнтам відмінну якість продукції за помірними цінами.Використовуємо лише якісний український EVA, який має сертифікат якості та безпеки для здоров'я людини.У...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Форд фьюжн , #Килимки Ева
Ціна питання 3000 UAH, Пробіг 109000 км.
Опубліковано: 27 березня 2024р. 11:48
Подія: 20 вересня 2023р. 11:35
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Чим саме погані зимою ворсові коврики? Бо більше десяти років на різних авто використовую саме ворсові круглий рік.
27 березня 2024р. 23:53
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G)
STK_71
Чим саме погані зимою ворсові коврики? Бо більше десяти років на різних авто використовую саме ворсові круглий рік.
STK_71, не те щоб погані, але менш зручні в періоди активних дощів та снігу. Вода та бруд який стікає з підошви, залишає плями та вологу яку впитує ворсовий килимок. А матеріал типу резини або Ева, не впитує в себе, лего миються і т д
1
28 березня 2024р. 00:02
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Belik
STK_71, не те щоб погані, але менш зручні в періоди активних дощів та снігу. Вода та бруд який стікає з підошви, залишає плями та вологу яку впитує ворсовий килимок. А матеріал типу резини або Ева, не впитує в себе, лего миються і т д
Belik, та на мийці прямо з пістолета миються суперово. Далі стекли за 10 хвилин і можна ставити навіть не віджимаючи. З включеним кондеєм, або пічкою дуже швидко сохнуть. Я завжди шив на замовлення, там нижня частина з прорезиної тканини тому не протікають якщо снігу нанести і він почне танути.
28 березня 2024р. 00:14
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G)
STK_71
Belik, та на мийці прямо з пістолета миються суперово. Далі стекли за 10 хвилин і можна ставити навіть не віджимаючи. З включеним кондеєм, або пічкою дуже швидко сохнуть. Я завжди шив на замовлення, там нижня частина з прорезиної тканини тому не протікають якщо снігу нанести і він почне танути.
STK_71, якщо якісні ворсові як ви кажете, питань немає)
В моєму випадку мої ворсові то не оригінальні килимки, і мити їх не зовсім зручно. А ось типу Ева можна в будь-який момент витряхнути воду/бруд з сот за 10 сек і покласти вже чистні на місце - без автомийки та пістолетів
28 березня 2024р. 10:46