Mazda 6 (2G) (_КОВЧЕГ_2.0 газ/бензин)

ЧЕРГОВЕ ПИТАННЯ(педаль газу)

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
Рівне, Україна

Друзі маздоводи і не тільки підкажіть, будь ласка, у мене десь до 2 см робочий хід педалі газу, можна якось налаштувати її так, щоб працювала від мертвої верхньої точки до нижньої, тобто цих 2см розтягнути на весь хід педалі?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Mazda , ##mazda , #педаль акселератора , #мазда 6
Опубліковано: 10 січня 2020р. 01:18
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.