Volkswagen Touran (1G) ()

Ремонт порога Touran 1G

Я їжджу на Volkswagen Touran (1G), Audi A4 Avant (B6)
Nuremberg, Germany

Помоги советом как быть в данной ситуации. Затеял ремонт ржавчины. Вварил донорские куски. Теперь не знаю как быть с антигравием. в местах сварки голый метал, а сам антигравий довольно приличной толщины. Можно ли его шпаклевать этот антгравий? Или лучше убрать весь но это огромный геморой и могут открыться новые дыры в пороге). Сам антигравий на туране представляет из себя очень плотное резиновое чтоли покрытие… Может можно просто зашпаклевать места сварки? Не отвалится шпаклевка от этой резины?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 08 березня 2024р. 01:20
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
То не антигравій, а спеціальний розпиляємий герметик. Він наноситься пневматичним пістолетом.
Можна пошпаклювати тільки пошкоджені місця, не залазити на заводський герметик і відповідно антигравієм тільки частково покрити.
1
10 березня 2024р. 17:59
Автор Я їжджу на Volkswagen Touran (1G), Audi A4 Avant (B6)
veti-k
То не антигравій, а спеціальний розпиляємий герметик. Він наноситься пневматичним пістолетом.Можна пошпаклювати тільки пошкоджені місця, не залазити на заводський герметик і відповідно антигравієм тільки частково покрити.
veti-k, так це герметик. Тобто там де я його вирізав до голого заліза можна пошпаклювати? На фото видно частина герметику в місці сварки відсутня. Можна замість герметику фиброшпаклю положити?
10 березня 2024р. 18:04
Автор Я їжджу на Volkswagen Touran (1G), Audi A4 Avant (B6)
veti-k
remtechnik, можна. На герметик не бажано шпаклю наносити, а на метал можна.
veti-k, у будь якому випадку прийдется наносити і на герметик. Ви ж бачили на фото ситуацію?
10 березня 2024р. 22:24
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
remtechnik
veti-k, у будь якому випадку прийдется наносити і на герметик. Ви ж бачили на фото ситуацію?
remtechnik, ну зніміть вже ті червоні островки герметика до металу. На герметик ви залізете шпаклом, а коли будете терти наждаком, то зітрете.
1
11 березня 2024р. 07:31