Jeep Compass (1G) (Боб)

Стойки стабілізатора

Я їжджу на Jeep Compass (1G)
Кривий Ріг, Україна

Перетнув позначку у 100 тис.км.Пора займатися ходовкою.Начав з самого "важкого"- стойок переднього стабілізатора. В групах по МК49 хвалять наші стойки АТР. Ціна приємна,подивимось як будуть ходити...








Ось така стойка була,не стучала ,але дуже прослаблена 


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 760 UAH,
Опубліковано: 14 лютого 2024р. 17:17
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
В посилених зазвичай яблуко залите в стійку резиною, що і продовжує їх срок служби. Ці схожі на звичайні
1
14 лютого 2024р. 18:22