Daewoo Nexia (Перша)

Горловина бачка омивача 3d printer

Я їжджу на Daewoo Nexia
Павлоград, Україна

Надоїло купувати ці горловини - купив 3д принтера.


Моделюємо







Готово до експлуатації



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#3D-печать
Опубліковано: 11 лютого 2024р. 20:49
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
А что эти горловины постоянно теряются? У меня просто пробка от какой то бутылки вина))))) так купил машину))))
1
18 червня 15:53
Автор Я їжджу на Daewoo Nexia
Snupy
А что эти горловины постоянно теряются? У меня просто пробка от какой то бутылки вина))))) так купил машину))))
Snupy, роблять с такого пластика що через рік або два воно тріскається.
вчора о 15:18
Зд принтер файна річ..
01 лютого 2025р. 12:55
Цікаве рішення 👌
Звичайно економічний ефект сумнівний 🤣, але в загальному 👍
Класно коли руки в людей ростуть звідки треба.
1
20 червня 2024р. 14:43
Я їжджу на Ford Fiesta (Mk VI)
Ты и так умеешь!?)
2
09 березня 2024р. 21:48
Автор Я їжджу на Daewoo Nexia
arsikelite
Ты и так умеешь!?)
arsikelite, трохи вміємо.
1
12 березня 2024р. 10:22
А что, так можно было😱🤗👍
2
18 лютого 2024р. 00:44
Я їжджу на Nissan Qashqai (1G)
Круто коли 3D друк допомагає ))
3
12 лютого 2024р. 19:50