Skoda ()

Переход на комфорт😆

Я їжджу на Audi Q7 (2G), Volkswagen Touareg (2G)
Київ, Україна

Друг просил просил, и выпросил.
Обмен 18-15🤦🏻‍♂️
Комфорта Тепер вагон конечно, после 18, полицейских лежащих совсем не ощущаемо, управляемость понятно что не та. Но имеем что имеем, строго не судите

Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 липня 2018р. 19:06
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.