Jeep Cherokee (KL) (Комфортный off-road)

Трохи снігу

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Одеса, Україна

У січні 2022 року встиг з'їздити до Карпат на покотухи, але не виклав фото.

Днями згадував переглядав фото, ось вирішив поділитися

всього вийшло 2,5 тисяч км



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Карпати , #Покатушки , #Подорож
Пробіг 50505 км.
Опубліковано: 27 січня 2024р. 13:49
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Чого помилка по старт -стоп?
28 січня 2024р. 01:40
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Koxa-L
Чого помилка по старт -стоп?
Koxa-L, на трасі коли фура назустріч проїжджає капот вібрує та вискакує така помилка. Требо заглушити та завестись і вона проходить.
28 січня 2024р. 12:00
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
jeep-master
Koxa-L, на трасі коли фура назустріч проїжджає капот вібрує та вискакує така помилка. Требо заглушити та завестись і вона проходить.
jeep-master, на доресті є болячка с модулем "електро-ручного гальма", була навіть відгукна компанія..... проблема в тому, що вода попадає в модуль. Дивіться, можливо ваш випадок.
https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2016/MC-10191415-9999.pdf
29 січня 2024р. 17:29
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Koxa-L
jeep-master, на доресті є болячка с модулем "електро-ручного гальма", була навіть відгукна компанія..... проблема в тому, що вода попадає в модуль. Дивіться, можливо ваш випадок.https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2016/MC-10191415-9999.pdf
Koxa-L, Дякую за пораду, я подивлюсь що там.
Але як на мене що проблема в тому шо капот немає достатньої жорсткості. На швидкості він так коливається що по перших поїздках я зупинявся та перевіряв що він щільно зачинений бо здавалось що відкриється.
29 січня 2024р. 17:44
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
jeep-master
Koxa-L, на трасі коли фура назустріч проїжджає капот вібрує та вискакує така помилка. Требо заглушити та завестись і вона проходить.
jeep-master, Можливо треба трохи викрутити пластикові упори, щоб капот в них добре упирався при закритті. А може додати пару мм якусь "ляпушку" на кінцевик. Бо, можливо, вона думає, що у неї на ходу капот відкрився. Але це просто припущення
1
30 січня 2024р. 14:54