






Всім привіт хотів позбутись каталізаторів, і додати пару конячок замовив рівнодовгі колектори встановив і звичайно прошив під євро 2 +чіп тюниг машинка поїхала набагато краще)
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 січня 2024р. 20:23
Дякую