ГАЗ Соболь (Соболь)

Продав

Я їжджу на Chevrolet Volt (1G), Ford Transit (7G)
Черкаси, Україна

Прдав соболька...бо стояв вже більше півроку як склад на колеса. Хай послужить людям, мені він добре послужив.






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 січня 2024р. 07:33
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.