Renault Kangoo (2G) (Кенгушка)

Помощь в установке Webasto

Я їжджу на Renault Kangoo (2G)
Київ, Україна

Доброго времени суток. Достаётся по наследству от старшего брата Трафика нашей Кенгушке webasto. Может кто устанавливал, куда лучше её впихнуть?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 листопада 2019р. 22:57
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.