Dodge Journey (жорж 3.6)

Коврик в багажник

Я їжджу на Dodge Journey, Renault Megane II
Київ, Україна

Обновочка. Всего за 900 гр вполне ничего такой коврик. Без запаха, материал какой-то полиуретан типа пены.






Схожі компанії

«ROMB EVA SPACE виробник EVA килимків та аксесуарів»

Вітаємо на сторінці виробника ЕВА килимків - ROMB EVA SPACE. Ми займаємось виготовленням EVA ковриків для автомобілів та інших транспортних засобів.Виготовляємо автокилимки вже більше 4 років та стараємось надати нашим клієнтам відмінну якість продукції за помірними цінами.Використовуємо лише якісний український EVA, який має сертифікат якості та безпеки для здоров'я людини.У...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#автоковрики
Ціна питання 900 UAH,
Опубліковано: 14 січня 2024р. 08:58
11 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Привіт. Дайте посилання. Дякую
16 січня 2024р. 19:05
Автор Я їжджу на Dodge Journey, Renault Megane II
Yanver
Привіт. Дайте посилання. Дякую
Yanver, https://autogen.com.ua/p/27952-stingray-3d-line-bagaj-kovrik_v_bagazhnik_dodge_journey_2008-2020_st-3d_line_poliuretan.html?srsltid=AfmBOooIX3Rxh8C3sWDrLJfpiOJXjFKWf7h4A1tk9mZqon7kbgbDWat5j0c я тут брал
1
17 січня 2024р. 11:27
Я їжджу на Tesla Model S
У мене такий же, тільки досі не розумію як ним користуватись при розкладеному 3 ряді сидінь)
15 січня 2024р. 09:57
bakhinbogdan
У мене такий же, тільки досі не розумію як ним користуватись при розкладеному 3 ряді сидінь)
bakhinbogdan, вітаю. Теж такий сподобався. А в чому проблема з ним коли 3 ряд розкласти?
16 січня 2024р. 19:04
Я їжджу на Tesla Model S
Yanver
bakhinbogdan, вітаю. Теж такий сподобався. А в чому проблема з ним коли 3 ряд розкласти?
Yanver, його нема куди подіти. У зігнутому вигляді (при розкладених сидіннях) коврик вище підголовників і намагається впасти вниз (заважає закрити багажник). Думаю при розкладанні 3 ряду його простіше скрутити і відкласти в сторону..
1
17 січня 2024р. 15:26
Я їжджу на Tesla Model S
bolovski
bakhinbogdan, как вариант купить второй коырик на 7 мест и перекидывать когда много народу едет
bolovski, теж думаю, що такий варіант буде найкращим!
17 січня 2024р. 15:38
Автор Я їжджу на Dodge Journey, Renault Megane II
bakhinbogdan
У мене такий же, тільки досі не розумію як ним користуватись при розкладеному 3 ряді сидінь)
bakhinbogdan, даже и не думал об этом. я в принципе 3 рядом и не пользуюсь)
1
17 січня 2024р. 11:28
Я їжджу на Tesla Model S
bolovski
bakhinbogdan, даже и не думал об этом. я в принципе 3 рядом и не пользуюсь)
bolovski, тоді Вам простіше) Але при складених сидіннях він свою функцію виконує на 100%. Недавно, як пральну машинку перевозив, так продер металевим кутом, що думав там діра) А там навіть сліду не залишилось)
1
17 січня 2024р. 15:29
Лучше смотрится чем эва и почистить в разы легче, особенно если коврики салона👍
3
14 січня 2024р. 10:16
Автор Я їжджу на Dodge Journey, Renault Megane II
Albertovich
Лучше смотрится чем эва и почистить в разы легче, особенно если коврики салона👍
Albertovich, да мне тоже больше нравится, хотя против евы ничего н еимею, в салоне топ. + удобно бардачёк открывать с изгибом.
1
14 січня 2024р. 11:43