(Чорно-Белая)

под готовка к зиме.

Я їжджу на FIAT Ducato II, ЗАЗ 968, Volkswagen Golf Mk4
Рівне, Україна

не большой ремонт на зиму, так как помпа начала скрипеть купил новую.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 08 грудня 2013р. 19:04
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.