Honda Accord (7G) (Баян)

Акорд всцявся

Без коліс :(
Київ, Україна

фланец клапана вентиляции картерных газов


Після покупки був замічений запах антифризу під капотом. Оскільки не було часу займатися цим питанням (катастрофічно не вистачало часу) я доливав по чуть чуть. Але вийшовши вранці я перевірив рівень і побачив пустий бачок вирішив все таки розібратися. Грішив я на фланец клапана вентиляції картерних газів оскільки звідти сцяло, вже навіть знайшов його на автопро. Але все як зʼясувалося на багато прозаїчніше, просто перетерся шланг))

Сам шланг







Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##hondaaccord7 , #honda , #honda accord , #HondaForever
Пробіг 267000 км.
Опубліковано: 30 грудня 2023р. 16:01
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Acura MDX (2G)
Не знаю как называется эта резинка (переходник от маленького на большой размер), но у меня порвалась, тоже со временем дубеет и рвется. Стоит не дорого, но надо ждать не всегда есть в наличии.
1
07 січня 2024р. 02:13
Я їжджу на Acura MDX (2G)
У меня аккорд 2003 года, наверно процентов 50 всех шлангов подубели, состояние китайский пластик, когда что-то меняю молюсь чтоб их снять без проблемно. Ездил на разборку на которую можно зайти и порытся в машине, есть там 2008г аккорд состояние шлангов идеал, потрошу его по немногу.
07 січня 2024р. 02:06