Volkswagen Transporter T2 (Теплый,ламповый.)

Начали дербан

Я їжджу на Volkswagen Transporter T2, FIAT Ducato II, ЗАЗ 965, Москвич 401
Слов'янськ, Україна

Начинаем потихонечку разбирать. Местами радостно, местами нет. Вот немного фото.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 31 січня 2011р. 01:00
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.