Peugeot 3008 (1G) (Пижик)

Кінцевик дверки

Я їжджу на Peugeot 3008 (1G)
Тернопіль, Україна


Можливо в когось була подібна проблема? Кінцевик дверки не працює. Немає реакції на відкриття дверки водія. Підкажіть куди дивитися бо навіть не знаю як він виглядає) 




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 15 грудня 2023р. 06:46
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Daewoo Lanos
Почитав в неті трохи. Кінцевик у замку в дверці. Варіантів 3. Сам кінцевик здох, переломився провід в гофрі дверки і третій варіант - проблема з блоком керування.
1
15 грудня 2023р. 10:37
Автор Я їжджу на Peugeot 3008 (1G)
Oleg1979s
Почитав в неті трохи. Кінцевик у замку в дверці. Варіантів 3. Сам кінцевик здох, переломився провід в гофрі дверки і третій варіант - проблема з блоком керування.
Oleg1979s, дуже дякую, в суботу буду розбирати і перевіряти. Руки ніби рівні то думаю що справлюся. Надіюся що просто дріт) Треба буде закупити пістони до карти дверей
21 грудня 2023р. 10:20