Всіх вітаю.
Сьогодні рівно тиждень як я на нових колесах, за цей час проїхав 140 км. Вже можу сказать про перші враження, про плюси та мінуси.
Плюси:
- Динаміка
- Керування
- Комфорт (нема жодних цвіркунів)
- Опції
- Пробіг (думаю 360 км по зимі проїде, але це я не дуже економлю)
- Додаток MG iSmart
- Панорамний дах, давня любов ще з чаcів Q7
- Мʼяка підвіска, на 19 дисках дуже непогано ковтає неріності та ями
Мінуси:
- Тугий планшет (не дуже швидко працює)
- Машина не памʼятає на якому режимі їзди і рекупирації я їхав минулого разу, це якось дуже тупо, кожен раз коли треба кудись їхать, виставлять потрібний режим їзди
- Дуже спірний UX(деякі речі я ожидав знайти в інших розділах)
- Агресивний асистент утримання в полосі (в мене ніколи не було машини з такою опцією, можливо що воно так і працює на інших)
- Кривеньки шви на сідухах (але сідухи з натуральної шкіри, у конкурентів за ці гроші такого нема)
На данний час це все. Можливо далі знайду ще якісь мінуси та плюси.
UPD. Додав ще один мінус
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 06 грудня 2023р. 13:04
Окрім швів. 😁
Ні.. Отшиє власника, аж бігом.))