Suzuki SX4 (2G) (Susy)

Тонування

Я їжджу на FIAT 500 (2G), Mazda CX-5 (2G)
Київ, Україна


Нарешті затонував машину, бо сонце пече так, що навіть з кондиціонером в салоні жарко. Тобто, холодом дує, нормально дує, але через вікна пече і тому дискомфортно.

Передні бокові атермалка, задня півсфера - 15%. Все Люмар.

Стало значно комфортніше, кондєй дує так само на 2 з 4, але можна ставити не таку низьку температуру. Задоволений дуже-дуже.

ПС: боксом теж дуже задоволений. Тільки що відчутно підіймається витрата палива. По трасі десь на літр більше їсть.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 6000 UAH, Пробіг 19080 км.
Опубліковано: 29 листопада 2023р. 07:50
Подія: 29 липня 2023р. 07:40
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.