Renault Grand Scenic III (Автобус)

А ми потрапили на авто дня.

Я їжджу на Volkswagen Passat Variant (B7), Renault Grand Scenic III
Коломия, Україна

Наш автобус потрапив на авто дня. Тож прошу усіх небайдужих підтримати наш автобус))))




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 листопада 2023р. 11:21
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Duster (2G)
+1
2
10 листопада 2023р. 20:14
ОВА Бандеромобіль знає цю тачку так що бажає Перемоги + 1 ✌️
1
1
10 листопада 2023р. 13:31