Audi 80 (B4) (Red)

Заміна щеплення, внутрішнього шруса, нагружного пильніка і карданчика КПП

Я їжджу на Audi 80 (B4)
Київ, Україна

Всім привіт.

Ось і дойшли руки до заміни щеплення (за 9 років туди не лазив і підвивав вижимний).

Знайомий погодився поміняти щеплення, скинули коробку і да все вже підходило, маховик підпалений був- проточили, і діск з корзиною теж уже підпалені були. Поміняв лівий внутрішній шруса і пильнік гранати зовнішній. Поміняв карданчика КПП був розбитий, сальники, прокладки, ігольчатий підшипник.

Так тепер сцепа мягенька, передачі переключаються чітко, їздити одне задоволення.

Якось так)))




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 30 жовтня 2023р. 14:20
2 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi A4 Avant (B6)
Ну нарешті)))
Тепер резину будиш палить 🤣
02 листопада 2023р. 09:50
Автор Я їжджу на Audi 80 (B4)
Audyuha
Ну нарешті)))Тепер резину будиш палить 🤣
Audyuha, Ато, давно вже пора)))
1
02 листопада 2023р. 23:34