ІЖ Москвич 412 (ИЭ)

Выехал подышать.

Я їжджу на Volvo 740, Alfa Romeo Mi.To, Volvo 240
Львів, Україна

Просто выгнал из гаража впервые за несколько месяцев)
Поскорее уже лето, охота покатать нормально.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 лютого 2021р. 21:37
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.