Volkswagen Golf Mk4 (Моя перша тачка))))

Походу електрика останні часом в Гольфі розбушувалась🥺🥺🥺

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
Радехів, Україна

Так і далі електрика в машині мене робить нерви!

Але цього разу вже трішки інша.

Історія почалась так,що зранку в сирість(роса була потужна)машина завелась вроді непогано. Проїхав 10 км,заглушив,потім заводити а вже все не заводиться,знімав відео але щось пішло не так! Зняло тільки 4 секунди. При заведенні індикатори на приборці почали мерегтіти і притухли,стрілка спідометра затраслась, пробіг нижній збився!

Поліз під капот,зняв акумулятор ?,зняв тарілку під ним,все вроді норм нічого не окислилось,поліз до фішки стартера,напшикав очисником контактів.

Потім WD 40,щей дротик-фіксатор з фішки мені впав на захист двигуна,добре що вже давно купив собі магніт на висувній указці,трохи потінцював біля машини і витягнув той бля..й дротик.

Все зібрав, і завівся,по дорозі до дому засвітив генератор,до дому доїхав там поміряли напругу,дуже скакає,зняв фішку з генератора індикатор на приборці перестав світити. Машина працює ривками!!!

Коротше кажучи з понеділка везу генератор на ремонт,походу він покинув чат!!! За одно і стартер зніму і провірю!

Останнім часом сильно зайнявся автомобілем,ну грошиків воно також потягує!

Також знімаю бампера,відправляю на покраску


Знімав лючок для підбору фарби


Фарбу вже підібрали,наскільки добре час покаже!!!!

Почистив трубку зливу в секції лючка бензобака,заладована брудом вона була порадньо!

Далі будуть звіти про пророблену роботу!!!


От так було сьогодні зранку біля Ашану


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1600 UAH,
Опубліковано: 30 вересня 2023р. 08:59
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Треба й собі гену обслужити - поки він не дав дуба
30 вересня 2023р. 09:15